Új hozzászólás Aktív témák

  • KISDUCK

    addikt

    Mondom megnézem wotinfón van-e valami újdonság és látom kapunk új küldiket és alatta megpillantottam a kommenteket, hát én olyat röhögten ezwn a hozzászóláson:
    "Sezamme 2 órával ezelőtt:
    A jelenlegi szcénához méltatlanok ezek a küldetések. Kitaláltam pár újat, amik ráadásul könnyebben teljesíthetőek:

    - legyél low tier 15 -ször egymás után bármilyen csatában
    - szenvedj el 5 alkalommal sebzést csapattársaidtól (10 x-es bónuszért egy csatában is teljesíthető)
    - érd el, hogy az általad felderített járművek egyike se szenvedjen el sebzést a csapattársaidtól (10x-es bónusz könnyű tankban ülve!)
    - kupolát célozva találj láncot 10 alkalommal
    - játssz afk csapattárssal legalább 5 csatában
    - tomatozz le csapattársat 5 alkalommal (2 x-es bónuszért egy csatában is teljesíthető!)
    - használj lila álcafestést 1 alkalommal

    Jutalmak:

    - 2016-os karácsonyi díszek, kizárólag I-es szintűek
    - prémium órák hajnali 3-hajnali 5 óráig
    - Fekete Teri transzvesztita legénységi tag Trans in Arms képességgel (férfi és női legénységgel kompatibilis lesz a 2.8 patch-el majd 2026-ban) és elég ponttal még egy skill kihúzásához.
    - Jutalom tank: Szovjetunió-ban fogságba esett német közkatonák által használt wc papírra megtervezett Obj.Vk.123456 Prot. kerekes-lánctalpas-kétéltű med-light-heavy hibrid, siege módban arty-vá alakítható, oktán fogyócikkel repülni is tud. A kipufogójáról automatikusan pattint, ezért célszerű tolatva rássolni vele. A következő mapra is át lehet lőni vele. Csak Gold ammo tölthető bele. II. szintű prémium tank, 8 fős legénységgel, de 10-es csatákban is részt vesz.

    Bónusz küldetés évi 456 nap prémium napért:

    - szenvedj el több sebzést, mint a tankod életereje egy csatában."

Új hozzászólás Aktív témák