Új hozzászólás Aktív témák

  • popey37

    addikt

    válasz BÁ Nutrition #167242 üzenetére

    én meg úgy döntöttem, hogy megválok a liberte és a rev francia prémtankjaimtól. egy nagy kalap szart sem ér egyik sem, a liberté amikor bejött belőhetetlen volt szinte előről. most a kis fostalicska hatos simán bever és ráadásul minden lövés modul és legénységsebzéssel párosul. a rev meg löszermágnes: van hatodik érzék rajta, de egyszerüen nem müködik, azt hittem csak kifogtam egy szar napot, dehetek óta nem lehet vele játszani.
    nem várok becserélésre sem, minek? ami bejön két hét mulva ugyanolyan szar lesz.

    azt meg nem hiszem el, hogy a többi tankkal jókat megyek ezzel a kettővel meg nem tudok játszani.
    nekem a T10-en van 180k tapasztalat, de nem játszom vele, mert nem adja minden meccs bukó és nincs xp. a statomat meg nem rontom le vele direktbe, ugyis romlik folyamatosan a tankhúzás miatt.

    azt észrevettétek, hogy eltüntek az obj 268 v4-es tankok? már napok óta egyet sem láttam csatában.
    jól megszívatott mindenkit megint a wg, jött egy jó kis op tank, erre nesze neked, jól lenerfeljük, el sem kezdtem kihuzni mert tudtam, hogy ez lesz.
    különben a játékos létszámból jól látszik a wg srtatégiája: fél éve még 150-200k játékos volt fenn naponta, most ha eléri a 100k-t már sokat mondok.
    szépen lassan bezár a bazár. már prémfiókot sem veszek, az én pénzemből már egy cent sem jut nekik. az tuti.

    Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

Új hozzászólás Aktív témák