Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktoár

    addikt

    válasz jano_77 #163467 üzenetére

    A legvégső esetben vetemedek arra hogy rálőjjek a saját csapattársamra de tegnap megtörtént, talán a sokadik csata miatti stressz... :(

    Fisherman bay-en, fentről indultunk. Mindenki elment a városba, kivétel egy T28 aki fedezte a másik oldalt. Feltünik 3 med és egy T30 a T28-cal szemben, többször írok az artynak hogy azokat lőjje mert a városban túlerőben vagyunk. Erre elkezd idiótázni meg a szokásos get cancer, small dick, report, stb.... :F Én T95-tel becammogtam a kezdőkör mögötti bokorba és löttem a T28-ra eső medeket. Aprítottam ugyan, de nem tudtam megvédeni viszont az arty továbbra is a várost lőtte. :F

    Gondoltam van még annyi időm mire rám esnek a medek meg a T30 hogy az artyt átsegítsem a következő csatába.

    Normálisan kértem hogy segítsen a másik oldalon, erre inkább sérteget és paraszt módjára viselkedik.Tudom hogy nincs jogom eldönteni ki hogy mikor hogyan játszon és mit lőjjön, de a játéka 0 kihatással volt a csata kimenetelére és gondoltam inkább kezdjen egy másikat. :)

    Amúgy sem értem miért a várost lövi ahol ritkább a tiszta célpont és túlerőben is vagyunk.

    A várost simán áttolták nélküle is, nagyarányú győzelem lett a vége, nekem egy jó "kövér" kör. :C A tettemre nem vagyok büszke, sőt, de már kikivánkozott belőlem egy kis "igazság" osztás. :U (Arty-ért meg hát úgysem kár. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Üdv:Viktor

Új hozzászólás Aktív témák