Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    Sziasztok!
    Az új verzió óta szinte minden csatában van néhány másodperc fagyásom. Az előtt semmi ilyen nem volt, és a csatákba is mindig az elsők között rakott be. Most néha csak a visszaszámlálás utolsó másodperceiben lépek be, de néha meg tök hamar az elején :U Mindegy, nem is ez a legrosszabb, sokkal szarabb az, hogy betöltődik minden, elindul a csata, én is elindulok és néhány másodperc múlva kifagy a kép. A zene megy tovább, plusz játékhangok sem jelennek meg közben (lövések stb), és amikor mondjuk 5 másodperc múlva ismét ott vagyok, akkor azt látom hogy megy a tank minden felé, dűt-borít mindent, tolom a csapattársakat. Tegnap az is előfordult egyszer, hogy engem toltak a láthatatlan csapattársak :) Ping és fps végig rendben megvan. Miért lehet ez? Csináltam egy HDD sebességtesztet arról a vinyóról, amin a játék van. Elég ez hozzá? Esetleg változtak a frissítés óta a játék igényei?

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák