Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    Nem értem ezt a hisztit. Most komolyan, ki számított arra, hogy elsőre tökéletesen fog futni? Több ezer különböző hardver kombináción? Egyrészt a WG-ről beszélünk, másrészt, aki játszik más játékkal, vagy kicsit képben van a mai gaming trendekkel, az tudja, hogy ez még bőven jó. Sőt! Elég csak egy GTA-ra gondolni, aminek minden epizódja ettől sokkal súlyosabb hibákkal és bugokkal szokott megjelenni, sokkal optimizálatlanabbul. Vagy pár éve a Batman Arkham Origins (vagy melyik a legutolsó), amelyiket nem lehetett rendesen futtatni hónapokon keresztül, mert elcsesztek valami memóriakezelést az engine-ben. Vagy a Fallout4, ami alig fejlődött a 3 óta grafikában, mégsem tudtam rendesen beállítani a gépemen. Nem beszélve arról, milyen hajmeresztő bugok vannak más online multikban. De szerintem sorolhatnék még pár dolgot.

    Bizonyára javítani fogják, nem kell aggódni. Addig meg sajnos ez van. Valakinek jobb lett a gyenge gépén, valakinek rosszabb az erős gépen. Tegnap írtam éppen, hogy asszony ezeréves gépén jobban fut, mint előtte. Igen, tegnapelőtt így volt. Aztán tegnap beesett 20 fps alá, pedig nem is melegedett a cucc, és ugyanúgy nem futott semmi a háttérben, nem jött ki patch, modok sincsenek neki, minden ugyanaz, mint egy nappal korábban. Lehet, hogy ma megint jól fog futni. Szerintem hamar helyre rázzák. Merthogy érdekük, hiszen most minden eddiginél nagyobb fókusz van a játékon.

    Addig viszont:

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák