Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz Antonius1978 #128052 üzenetére

    Köszi :) , Hát azt még nem tudni mit hoz a 2017 lesz-e elég időm játszani mert eddig sem volt túl sok. Évente 1 max 2 hónapot tudtam. Darálom magam előtt az utat de még nagyon sok van vissza , most jelenleg azt saccolom ha lesz időm játszani akkor rámegy az egész év.

    (#128053) jano_77 : Semmiség , ha tényleg rá akarsz menni és komolyan gondolod akkor ajánlom figyelmedbe Orzanel streamjeit és ezen kívül még van egy arc akiknek 200+3rd gunmarkja van egy litván csávó Orzanel hostja szokott lenni (ha valaki tudja a nevét dobja be legyen szíves) Na ők csak ezt tolják és szépen megmutogatják mit hogyan de amit leírtam az az alapja. Amikor elkezdtem érdeklődni a gunmarkolás iránt sokat néztem őket. ( Ha meglátom annak a litván csávónak a nevét beírom mert sokkal informatívabb és gyakorlatiasabb mint Orzanel.)
    Még pár dolog amit észrevettem bár lehet hülyeség :
    Lightal jobban adja a GM %-ot a spotra mint dmgre , kb le se sz*rta amikor összelöttem 4k-t
    TD-re jobban adja DMG-re de ettől függetlenül ugyan úgy kell a spot dmg ( az az ökör aki ezt kitalálta).
    Heavy+Medium kiegyenlítettnek éreztem eddig. (Artyról nem tudok beszámolni mert nem artyzok de majd egyszer :DDD )
    (#128067) zodo : Köszi :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák