Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz 04ahgy #124672 üzenetére

    Minap Serene Coast, T10 csata, fenti bázis. Én WT-vel voltam, csapatban volt egy 2-es Bulldog szakasz. Elmentem a híd lábánál lévő sziklához, gondolván lőve a lenti bázisról a félszigetre szaladókat. Mire odalrtem a sziklához, már világított a lámpa, így sok mindent nem tudtam csinálni, valami 1500 sebzéssel pusztultam el. Viszont két light a bázison körözött, illetve hol elindultak a sínek felé, hol a félsziget felé, de szó szerint csak keringtek mint gólyafos a levegőben. Ekkor kérdőre vontam őket, hogy mégis mit gondolnak, mi a feladatuk egy könnyű tankban ülve... Válasz: új meta, tanulj meg játszani, könnyű tankkal sebezni kell... Csendben bólogattam, majd olyan 3-4 perc múlva véget is ért a csata. Csata összesítőn látom, a két barom összesen nem sebzett 1000-et. Megkérdeztem egyiküket, hogy akkor most az új metában az a feladatuk, hogy ennyit sebezzenek? Gyordan rákattintottam a személyes fájljukra, 9000+-os értékelés, szóval tudják azért merre van az előre. Aztán megnéztem a tankkal való átlagát annak, amelyikkel beszéltem, 1000 körüli átlagsebzés, 450 spot dmg. Jeleztem, hogy ez azért azzal a géppel nem az igazi, se az új, se a régi metában... Válaszul hosszú panasz-özönt kaptam, hogy így rossz széria, úgy rng, meg hát még nem szokott hozzá a tankhoz, meg... Mondom köszi, ki vagyunk ezzel segítve!
    Szóval egy viszonylag jó játékos így áll a dologhoz. Persze nem általánosítok, de a helyzet tényleg lesújtó... Pedig szerintem a legizgalmasabb és legnagyobb tudást igénylő feladatok közt van a felderítés. Persze nem jár érte véennyóc... Pedig az az érzés, amikor az ellen csak vakon puffogtat, talán el is talál, de te nem tántorítasz, vagy esetleg aktív szpottal keseríted meg az életük... :-) Ennél izgalmasabb és érdekesebb meló szerintem nincs a játékban. Kár hogy így eltorzult a játék, persze ebben a fejlesztők is hibásak több szempontból is. Talán változik majd a helyzet. Én nem bánnám.

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák