Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz kchryss #121590 üzenetére

    Persze hogy védem, mert láthatóan nem vagytok tisztában melyik mod mit csinál.

    Épp elég volt megnézni a replayt.
    Hozzáteszem nem mindenkiét nézem meg de ebbe beleszaladtam mert gondoltam el lesek ezt-azt, tanulni vágyás okán de már az első lövés leadása előtt elment a kedvem.

    Ázsiai szerveren konkrétabban meghatározták melyek a tiltott modok és melyek nem......

    Tudom hogy EU szerveren nincs tiltó mód lista és egy szóval se mondtam hogy ez egy csaló mod.
    Mindössze annyit hogy ezzel szerzett teljesítmény zéró a szememben.

    Egyébként ha visszaolvasol itt ph-en láthatod hogy ezt a modot használja emre, jano és még a fél ph közösség. Nekem is fent volt a kampány idején.

    Szégyelljétek magatokat :)
    Viszont akkor nem értem egyeseknél minek a csiribiri színkavalkádos kijelző had meg kutyafüle ha 90%-ban a program dolgozik helyette.

    Mégis mindig csak Jolet-et találjátok meg vele, mert ő cod stílusban játszik és erre épül a játéka.

    Először adtam hangot a véleményemnek és nem Jolet felé irányult.
    Cod? Abban nem célozni és lőni kell az ellenfelet?
    Miért nem kisujjból, miért kell hozzá szoftveres segítség?
    Végül is tényleg jó kérdés, miért is kell belépni a játékba mind ehhez.

    Amúgy ez teljesen rendben van hogy az ellen még ki sem bújt a 400 méterre lévő domb mögül de már rajta a löveg aztán a sebzés is mikor más esetben észre se vette volna hogy onnan fogja bekapni a sebzést.
    Továbbra is tartom hogy ez és hasonszőrű kiegészítőkkel elért eredmények, részemről nem valós teljesítményt mutatnak max arra jó hogy a játékos elhiggye milyen kafa kört tett össze.
    Nem Jolet tehetségét vitatom csak hát na!

    (#121591) rlazol

    Nem nem. :N

Új hozzászólás Aktív témák