Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    T49: Ruinberg, Leo1 jön szembe 500 alatti hp, picivel korábban ellőtte magát, na mondom autoaim, kikukkantok, van vagy harminc méterre... Geostac pályát megcélozta a lövedék... Mindez úgy, hogy 3 vs 2 volt már csak ekkor... A cseten kaptam az anyázást, de végül behúzták a srácok a meccset, emg is köszöntem nekik meg elnézést kértem, mert mondjuk várhattam volna még (bár szerintem betöltött volna), de az RNG ia csúnyán ellenem volt...
    Ellenkező eset meg amikor éppen megálltam Prokhorovkán középen, ellenség RU-ja kapott egy 800-as maflást, a 13-90-t meg a WZ131-et meg 100 hp-ra amortizáltam...
    Szóval nagyon RNG tank, de éppen ezért tud nagy fun lenni, ha adja. Nekem a Bulldog 4 skilles leányai vannak benne, ha olyan kedvem van, BiA + colával 100 % körül van a képzettségük. Ha lesz amcsi legénység képzésére mód (8 bit vagy hasonló) akkor rakok bele jobbat. (Meg a T20-ba is, ott is csajok vannak, de szinte észre sem vettem, mindjárt megvan a Pershing, de megtartanám heteskét is.)

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák