Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Because #100788 üzenetére

    amúgy nem gondoltatok arra, hogy többen összeállva lehetne küldiket csinálni vagy húzni egymást? ellenfél és ti is pajtások és akkor hagyják megukat lőni vag yéppen lepattanót adnak.

    Vagy egyszeruen a megfelelo tankkal kell menni?

    E75-tel probaltam megcsinalni a Stug IV HT15-ot, mondvan van eleg pancelja a pattintashoz, meg eleg tuzereje a sebzeshez, meg eleg HPja, de egyszeruen 20 meccs alatt sem adta be, vagy nem talalt el semmit by RNG, vagy tul hamar kinyirtak.

    Problema az, hogy az E75 meg mindig tul lomha ahhoz, hogy mindig pontosan tudd forgatni a varhato loves iranyaba, masreszt meg egy rakat med kapasbol golddal lo ra, az meg szembol is atviszi a tornyot.
    Na meg az artyk is szeretik megenni reggelire.

    Gondoltam poenbol megyek egy kort a garazsban porosodo T110E5-tel, erre elsore, kulonosebb erolkodes nelkul osszejott:

    Nyilvan az is kellett hozza, hogy egy IS-7 meg ket IS-8 probalta elfoglalni a hegyet, ahonnan figyeltem a zaszlot, azok meg nem tul pontosak ahhoz, hogy eltalaljak a bazinagy pattanast a fejemen, plane alulrol. :DDD
    Ellenfel medjei szerencsere nem probalkoztak azzal, hogy feljojjenek a rosszabbik oldalon.

    De ahogy neten irtak, IS-7-tel meg egyszerubb megcsinalni ezt a kuldetest, mivel annak eleg trukkos a pancelja, lovesek haromnegyedet sebzes nelkul elnyeli.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák