Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pete55555

    addikt

    válasz nyunyu #100805 üzenetére

    Nekem tigris II-vel is majdnem sikerült, végül E-75-el lett meg, majdnem stockként, csak a tornyot raktam rá felfüggesztéssel. Utána meg Is-8-al mentem egy olyan kört, hogy bőven meglett volna.

    ...Szeretem leracsniztatni...

  • Diarmand

    senior tag

    válasz nyunyu #100805 üzenetére

    Problema az, hogy az E75 meg mindig tul lomha ahhoz, hogy mindig pontosan tudd forgatni a varhato loves iranyaba

    Ez tetszik. Pont az E75 az, ami úgy forog, hogy ha nem érkezem rá megfelelő sebességgel batchattel, akkor képes utolérni és nem tudom pontosan oldalba lőni. Szal lassúnak kicsit lassú az E75, de a súlyához képest (és akkor a többi T9 nehézhez képest is!) kimondottan agilis.

    (#100807) h1mpi Valamit benéztél akkor, fogyócikkek, esetleg, kilőttek/nem lőttek, aranylőszer, bármi más... ne legyen már megint az, hogy mert valamit nem értesz, akkor biztos jött a ninja nerf :U Ugye tudod, hogy ez flame-nek minősül? ;)

  • jr1994

    addikt

    válasz nyunyu #100805 üzenetére

    Az E75 testforgása valóban minden csak nem lassú, ahogy Diarmand mondta, én azt utáltam benne hogy a tornya a testhez képest nagyon lassan forog.

    Amúgy a HT15 küldetések nehézsége a többihez képest komolytalan. Amikor még 8000 volt a Stug, még úgy is megvoltak egyszer a feltételek KV3-mal de KV4 még jobb. A komolyabbakhoz ott az IS7, vagy még inkább a két német csoda. Eddig Maussal csináltam a 15-ös küldetéseket de most meglett az E100, és 50 csata alatt kétszer is összejött a 14000 pont, ráadásul sokkal élvezetesebb vele a játék. Maussal úgy lettek meg a feladatok hogy csak hagytam hogy lőjenek, mittudomén 10-12000 pattintás és kész is. Az E100-zal lehet 5-6-7 ezreket sebzezni, de még mindig van elég páncélja és HP-ja hogy a maradék pontok összejöjjenek.

    De hol van ez egy med vagy light 15-höz képest? 8000 spotom most volt (persze a lightokkal el vagyok maradva, úgy tervezem hogy a másik 4 lesz meg kitüntetéssel) de előtte több száz csatában a közelében sem voltam. 4000 sebzés TD-be mediummal? Talán BC a dobtárral vagy STB a brutális DPM-mel de ahhoz kell elég TD is, ami MM-függő. TD-vel 8000 sebzéshez is kivételes kör kell.

    Zsolthee: nem lehet mit tenni ha egyedül vagy lentről középre fentről a hegyre. Top heavy szakaszban még nem mentem E100-zal de ha kevés nagy TD van meg lehet próbálni egy rusht a sínek jobb oldalán mint egyszer QB csinálta. Lehet nem jön be de még mindig nem rosszabb mintha a 3 arty lőne szét.

    WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Új hozzászólás Aktív témák