Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz zodo #100530 üzenetére

    Van előnye is ha több accod van és kipróbálod a többi tankot velük. Nekem régebben az volt a tervem, hogy minden nemzet minden ágához csinálok egy accot, így nem kell garázshelyet vennem. Az eleljén nekem is 700 körül volt a wn8-am. Végül aztán beláttam, hogy azért jobb ha csak 1 accom van, így már több mint 1 éve csak ezen játszom ami az első accom és amivel az egyik legrosszabb volt a statom, de hát itt volt a legtöbb garázshely és a legkedvesebb tankjaim. Na nem is ez a lényeg, hanem azt akarom mondani, hogy azzal, hogy játszottam 5-ös 6-os szintig szinte az összes tankkal, ezzel sokkal nagyobb tudásra tettem szert, ellenfélként nem ismertem ki annyira a tankokat, mert lusta voltam rendesen utánuk olvasni, de ha játszol vele akkor akaratlanul is kiismered és ha legközelebb szembe jön egy olyan tank akkor tudod a gyengéjét és erősségét. Miután visszatértem a régi accomhoz 700-ról elég hamar felment a wn8-am 1000 fölé, nem használok semmmi csaló modot, egyszerűen csak tapasztaltabb lettem. Utolsó 1000 csatában már 1500-as wn8-at hoztam, ez sem tökéletes, de fejlődök ez látszik és ennek örülök. (Bár a most vett 8-as tankjaim stockos állapotban szépen húzzák lefelé a statom).

Új hozzászólás Aktív témák