Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz woryz #100483 üzenetére

    Olyan mintha tele lennék micro lagokkal, nehézkes a célzás (egér gyorsítást már kivettem a winfosban)...

    Detto.

    Mennek Hellcattal, semmit nem talal el, 10 kor alatt jo, ha 700-as atlagot sikerult vele osszelonom. (1000 WN8-hoz kene 881...)

    Olyan is elofordult, hogy mennek ezerrel encounter zaszlo fele, erre nyilt mezon megall a HC. Nem ertem, mi van, lelepek a W-rol, majd ismet padlogaz, erre 20 meter megtetele utan megint megall.
    Nyilvan egybol megtalaltak az ellenfel kemperei, csapattarsak meg engem balfaszoznak.

    Nem tudom, hogy a vadiuj wireless billzet szamlajara irjam, vagy a microlagra, de neha az egerkurzor is befagy a garazsban, aztan csak a kliens ujrainditasa segit rajta.

    Meg volt egy éves kihagyásom mondjuk, tele van átrajzolt pályákkal, néha azt se tudom merre menjek :))

    Na igen, rutin az problema.

    Meg mindig nem birtam megszeretni az uj palyakat (Harkov, Sztalingrad, Overlord)
    Atrajzolt Swamp mar megy, Redshire 2.0 is, de El Halluf szerintem rosszabb lett minden egyes iteracioval (mostani a harmadik?)

    Sand River assault kiegyenlitettebb lett, mivel most mar nem csak a tamado oldal benazhatja el a meccset, hanem a vedok is aktivan alakithatjak a meccs allasat.
    Elozo verzioban erre nem nagyon volt lehetoseguk.

    Na mindegy, mara megint megvolt az Alt-F4, feleslegesen nem idegelem magamat egy hulye jatekon.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák