Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chris0321

    addikt

    válasz FoxiestFox #7932 üzenetére

    Ne haragudj, de 37 évesen (ma ünnepeltem kicsit be vagyok rúgva) már nem igazán emlékszem a ragozásra. Örültem, hogy a születésnapomon összejött az eddigi legjobb köröm ebben a játékban egy teljesen stock hajóval, elég sok kihagyás után és nem az volt a legfontosabb, hogy kell a negyediket leírni.Majd legközelebb odafigyelek rá. Ha eszembe jut.

    olivera88: Én csak az amerikai DD ágon haladok, jelenleg tier 5-nél tartok ahol elég rövid a torpedók hatótávja de az ágyú elég használható így torpedózni ritkán szoktam főleg mivel olyan közel kell menni az ellenfélhez, hogy az már tudja használni a másodlagos fegyverzetét és sokkal biztonságosabb az ágyú használata de szerintem be kellene vezetni egy korlátot az egy csatában felhasználható torpedók számát illetőleg mert ez így jelenleg nem a legjobb. Van úgy, hogy a japán DD-k csak úgy találomra megszórják torpedóval a szorost, ha véletlenül talál az jó, ha nem küldi a következőt. Mivel szeretek csatahajóval is játszani így engem ez a megoldás eléggé zavar.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák