Új hozzászólás Aktív témák

  • Chabe89

    addikt

    válasz LK #23318 üzenetére

    Inkább a modulokat húzd ki FXP-ből, ne komplett hajókat. Pont ezért "nem adja" sok hajó, mert a legtöbben csak átugranak rajta abban a hitben, hogy majd a következő jobb lesz. De nem lesz az, mert hiányoznak az alapvető ismeretek, amit az előző hajóval kellett volna megtanulni. Végigugrálod így az egész ágat és utána T10-ben jön a hatalmas csalódás, hogy "hát ez is egy fostalicska". :)

    1. A Mogami eléggé megosztja az embereket. Van aki szereti és van aki nem. :) Myo után számomra visszalépés volt.
    2. Bismarck az egyik legjobb T8 BB. Az ágyúi néha úgy lőnek, mint az ökörhugyozás, de eszméletlen mit lehet vele tankolni, ha jól forgatod. Gyújtani, meg melyik BB-t nem gyújtják állandóan? :) Főleg most, hogy megjöttek a Brit BB-k.
    3.Yūgumoval még nem sokat mentem, így nem tudok róla sok mindent, de a Fletchert sokan szeretik. (Én annyira vágytam már a Gearingre, hogy még a fejlesztéseket se vettem meg rá. Végig full stockban szenvedtem vele, ami meg is látszik a statomon. :D )
    4.New Orleans nem sokkal jobb, mint a Pensacola, de a Balti és főleg a Des Moines már jó cirkálók.

    redzsi:

    Az időzítésből kiindulva szerintem CW reward lesz. Esetleg valami 500.000 olaj, vagy valami ilyesmi. :)

    Más:

    Ez most mindenféle küldi nélkül. :))

Új hozzászólás Aktív témák