Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz reelc #941 üzenetére

    Nálam is megy a TABozás, csak közben odaveri a VGA-t. Chill-el használom a játékot FreeSync-el, de mikor kitabolok, akkor ugye nem megy a chill, ilyenkor 260W-ra bedurvítja a VGA-t a korábbi 70...90W-ról Vega64LC

    fps korlát bekapcsolásával már csak 100...160W közé pörgeti :K

    A crash pedig nálam általában town portal után/közben vagy inventory megnyitásakor, de ugye legutóbb átvezető animációnál (mikor elkapnak Val-al és térdepelni kell a sárban). Ez is VGA kezeléshez lesz köthető, mert reseteli a VGA beállításokat is. Amúgy játék, darálás közben semmi probléma nem volt, de ilyen jelenetváltások valamiért megviselik a lelkét :DDD

    Amúgy elég érdekes a játék fájlkezelése. Átlinkeltem az alapértelmezett offline save game mappát a winben nálam alapból átlinkelésre kerülő mappák mellé, de a hét közbeni patch-al csak az eredeti helyén keresi, nem is mutatta a múlt hétvégi karaktert, míg vissza nem pakoltam az alap windows\usernev\Save Game útvonalra, onnantól ismét kínálta játékra az offline létrehozott karaktert. Elég amatőr megoldásnak tűnik ez a részükről :F (múlt hétvégén nem volt gond ezzel, simán mutatta/nyitotta a karaktert)

    Valaki írta, hogy nem lehet 0-ra rakni a local mapot. Megpróbáltam kézzel átszerkeszteni a local map billentyűjét az angol ` -ra, de nem használja (bármely más billentyűre átírva működik a kézi átszerkesztés), valószínű alapból tiltva van a játékban ez a gomb.

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák