Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz Winne #61708 üzenetére

    Mesh rendszertől függ. Egyébként ethernet backhaul vagy wired backhaulnak hívják.
    Az Asus mesh eszközök vagy aiMesh képes routerek tudják a kábeles backhault. A TP-Link DECO elnevezésű termékek is támogatják. (arra figyelni kell, hogy a TP-Link OneMesh eszközökrúl nincs tudomásom, hogy támogatják. Csak a DECO termékcsalád tagjai. Ez utóbbit is csak a TP-Link fórumról tudom. Sokszor nincs megemlítve a leírásokban.)
    Olcsóbb márkákból pedig egy példát tudok Mercusys Halo H50G (3-Pack) Gyári oldal. (TP-Link kötődést feltételezünk, de ha jól tudom nincs hivatalosan ez kimondva.) Nekem egyébként ez elég ütős ajánlatnak tűnik. AC1900-t tud. 3db eszköz 30k.
    Legalább fél éve használok egy Mercusys AC10 routert. Nekem jó tapasztalatim vannak vele. Stabil és jó a térerő.

    Szerintem amúgy is érdemes a kábeles backhault erőltetni, mert wifi bridge kommunikációban a wifik elméleti max tempója feleződik és már csak abból fognak tudni gazdálkodni a végponti eszközök (PC, TV, mobil, stb...) Az viszont gyorsan fogy, pláne ha nem tökéletes a térerő.

    [ Szerkesztve ]

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák