Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyrg

    aktív tag

    Hali! A segítségeteket kérném, mert közel járok hozzá, hogy kib@ssz@m az egész gépet routerestől az ablakon...
    szóval, győri vidanetem van, már fél éve egy tenda routerrel, gépre vezetékkel összekötve. Mostanába elkezdett szarakodni, be-be lassul valamikor szinte megáll, azaz nem tölti be egy idő után a honlapokat, jó... akkor újra rakom a lassan egy éves windows-t, probléma megmaradt, cseszegettem a routert, ha direktbe kötöttem a modemet a géphez akkor mint a villám megy, gondoltam akkor a router szar, firmware frisítés egy darabig jó aztán megint lassul, szinte nem tölt, jó... akkor veszek egy másik routert tp-link tl-wr841n. Hohó és egyből töltenek az oldalak, de két nap múlva megint elkezdi, mint régen, a gép bekapcsolása után 10 perccel pici szarakodás, kicsi lassulás, a végére már szinte semmi, persze ha töltök le valamit, az stabilan maxon jön... néztem laptoppal, wifin keresztül ugyan ez a probléma. Havernak mesélem mi van, ő azt javasolta, hogy írjam át a dns címeket a google szerver címére 8.8.8.8, meg 8.8.4.4. -re ez is meg volt, hiba megmaradt. Most is direktbe router nélkül írok, mert amúgy kibírhatatlan. Még a vírusirtóra tippelek (eset internet security) de úgy emlékszem, hogy csak újratelepítés után raktam fel, előtte csak sima eset smart secu volt...
    summa: miért nem megy a router??? :Y

    Megvenni és megszerelni...

Új hozzászólás Aktív témák