Új hozzászólás Aktív témák

  • sixer66

    senior tag

    Sziasztok!
    Egy olyan problémám lenne, hogy...
    Adott egy Invitel ADSL internet 5Mbps letöltési sebességgel.Rákötöttem egy TP-LINK TL-WR741ND routerre a netet.Erre a routerre rákötöttem egy TP-LINK TL-ANT2424B típusú Grid antennát 5 méter kábellel, de van egy csatlakozó közbe szerelve, mert hosszabbítani kellett, mert a saját kábele fél méter.Ez van adó részen.Vevő rész 100m-re van rálátással.Én tisztán láttam az antennát, akkor az antennának is kéne. Vevő részen van egy TP-LINK TL-WN722N típusú wifi adapter van. Erre rákötöttem egy ILYEN állítólag 16dBi-s Yagi antennát, de rendes oldalt nem találtam erről az antennáról, itt PH!-n rendeltem ezt az antennát.Nos rálátással, két ilyen antennával azonos típusú wifi eszközökkel nem látják egymást, vagyis...4-es térerőt mutat a gép, és mégis azt írja ki, hogy nem sikerült kapcsolódni.Le van védve, de Én kódoltam le, mivel rokonnál van a net.Nincs közelbe másik wifi hálózat, ami bezavarna.WIN7 OS van mindkét gépen.Az adapter és a router ki lett próbálva, ott egy wifi adapter már fogja a netet, és az enyémet is átvittem és egy szobával alrébb, igaz 3-as térerővel de jött.Itt van, hogy 5-ös a térerő és mégse kapcsolódik.

    A kérdésem az lenne, hogy mi lehet a probléma szerintetek. :F

Új hozzászólás Aktív témák