Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz tjb007 #6533 üzenetére

    A képek meg más tesztek szerint is kimondottan jó a képernyője is a vi8-nak. Az enyém most van itt a vámon, remélem jövő héten megkapom.
    Volt nálam nemrég kb. 1 hétig egy Beex Flash tab, amit egyébként gyönyörű képminöséggel hirdetnek. Na az csak függőleges állásban kicsit felülről-szemből nézve tűrhető, lentebbről már invertál, vízszintes állásban szemből is olyan opálos-fura, ha leülsz egy asztalhoz akkor konkrétan a vízszintes állapotban az asztalon fekvő tabon nem tudod elolvasni a szöveget. Amúgy javítani kellett, mert természetesen a gyerek beírt valami kamu mail címet meg jelszót amit elfelejtettek, a helyreállítás(recovery) nem indult, a beex logónál nem ment tovább. A chuwi-hoz már úgyis le volt töltve a recovery csomag, úgyhogy kereszteztem a recovery partícióról kinyert dolgokkal, és kis (nagy) kézimunkával vegyítve sikerült felvadásznom a beex windowst, ahonnan el tudtam indítani a beex gyári helyreállítást, ami végül rendbetette. Előtte azért próbálkoztam mással is, mindenesetre rengeteget tanultam belőle. Na itt kellett otg+usb hubon keresztül sokat gépelni, és ez asztalra tett tabbal nem ment mert nem láttam semmit, ki kellett támasztani hogy valamit lássak.

    A chuwi-m ha megjön, akkor most már biztos vagyok benne hogy meg tudom csinálni amit terveztem, átalakítom a gyári telepítőt hogy a chuwi windowsban alapból legyen magyar nyelv, illetve az androidos részt is átalakítom, hogy kisebb helyet foglaljon. Lesz a végén egy olyan pendrive-om amivel egy olyan dual boot rendszert tudok visszaállítani ami +5-6 GB helyet ad a win-nek, és marad az android is.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák