Új hozzászólás Aktív témák

  • gthomma

    senior tag

    Sziasztok!
    Ma vettem egy ilyet, kényszerből :D A garancia lejárta után 5 nappal, a szifon 8 plus-om kiesett a kezemből, és olyan szerencsésen esett az útpadkára hogy a kijelzője pókhálós lett, szétnyílt a háza, pár alkatrész kiesett, szóval totál kár.
    Gyorsan olcsón kellett telefon, a jófogáson volt egy 950 XL szilikon tokkal üveg fóliával, függetlenül, 18000 -ért, lecsaptam rá.
    Használat előtt WDRT, majd OTC-vel minden frissítést feltettem, után következett az áruházból az alkalmazások frissítése.
    Ezek hiba nélkül lezajlottak, eredmény:
    Lumia 950 XL(RM-1085_15217) 10.0.15254.603
    A következő problémák adódtak ( a microsoft fiókommal be tudtam jelentkezni gond nélkül)
    - az iColud fiókom ezt mondja : nem megfelelő jelszó, az asztali Windows természetesen gond nélkül beenged a jelszóval
    - a Google mailt csak a böngészőből lehet használni, de a kapcsolataimat nem szinkronizálja, szintén nem megfelelő jelszó. Töröltem a Google fiókot, újraindítottam a telefont azóta ezt mutatja ha a Google fiókot akarom beállítani:

    Az outlook címjegyzékem itt van:
    https://outlook.live.com/people/0/
    Eddig nem volt a névjegyek szinkronizálásával, most már igen:

    Létezik ezekre megoldás ?

    Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

Új hozzászólás Aktív témák