Új hozzászólás Aktív témák

  • peterk

    senior tag

    Olvasom ezt a Google vs MS vitát, és azért muris néhol. Fejlesztési sebesség, meg ezmegaz. Mintha bárki is belelátna, hogy egy adott upgrade-ben mennyi a fejlesztési idő. Jómagam informatikus vagyok, 15 éve fejlesztünk mobilra, de még én se merném egyértelműen kijelenteni, hogy mondjuk csak a WP7 megjelenése óta melyik platformba ment több K&F. Itt meg sokan csak abból is megmondják, hogy megjelent egy új menü, kevésbé laggol vagy éppen megjön egy értesítés. :D

    Egyébként az android szépen meghódította a piacot úgy, hogy a csúcsmodelleken kívül a többi telefonon laggolt, fagyogatott, tele volt problémával. És lám. Úgyhogy, elég biztos vagyok benne, hogy a WP sorsát sem az fogja eldönteni, hogy megjönnek-e a facebook értesítések. :) Ez mondjuk rossz hír is annak, aki erre vár, mert benne van a pakliban, hogy várhat még egy ideig...

    Én egyébként szerencsére se nem facebookolok, se nem viberezek, waccappolok ésatöbbi. El is menekülnék az északi sarkra, ha napi 12 óra PC előtt ülés után még a telefonom is folyamatosan b*sztatna a konstans értesítéseivel. :D De megértem, ha valaki viszont ennyire online. Ízlések és pofonok. Viszont akkor kár szentségelni a WP-vel a kézben, venni kell egy droidot és kész. Még egy húségakciós készüléket is le lehet cserélni 10-20 ezer bukással, annyit meg megér a nyugalom. Aki meg csúcsmárkát vett és többe jönne neki, az legközelebb előbb nézzen körül mielőtt vásárol...

    Én az értesítősdivel egyébként úgy vagyok, hogy ott van a Skype. A MS saját csetcucca, és asse működik jól. Szóval szóljatok, ha az már megy, és akkor talán érdemes lesz megnézni, hogy megy-e a többi. :D

    Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

Új hozzászólás Aktív témák