Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    Üdv!

    Win10 esetében nincs olyan megoldás, mint anno az Xp esetében volt költöztető móka?
    Lassan meghal a mostani gépem, amin Win81ről frissült fel Win10re a rendszer, és ha lehet, szeretném megőrizni a mostani Win10em, illetve legálisan használni azon a gépen majd. Ez lehetséges ezen a módon, vagy vegyek egy másikat (potom 280euroért...)?

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

  • Plasticbomb

    addikt

    Érdekes gondom van, másik topikban leírtam, de itt is idézem:

    "Ellenben van valami összetett problémám most, ami ugyan a kártyán csapódik le, de kb az egész gép döglik a hibajelenségtől. Felraktam a Win10 Anniversary update-t, illetve csak szerettem volna, mert újraindulás közben behalt az egész OS, bootolt, majd amikor adta volna a bejelentkező képernyőt, újraindult, mindig. Kicsit bajos pillanatban jött, sehol semmi telepítő cuccom nem volt, még pendriveom se találtam, de megoldottam. Felraktam rendes telepítéssel az Anniversary Win10et, normál használat alatt nincs is probléma, de amint az A10-7870k PStateket akarom finomhangolni, egyből lehal a display driver, villog a képernyő párat, majd kb kidöglik a gép. Se BSOD, semmi nem jön, csak megdöglik a gép. Reset gombra reagál csak.
    Szóval, ami változott:
    Win10 -> Win10 Anniversary
    Előző telepítésen még a 16.7.2 driver volt fent.

    Mindegy mivel akarom változtatni a PStateket, egyből megborul a gép. Biztos vagyok benne, hogy a kiinduló hiba nem a VGA, és nem is az APU, sejtésem szerint OS szintű lehet a probléma, de fene tudja, mivel semmi hibakódot nem kapok ilyenkor, az OS nem érzékeli, hogy elhasalt, csak annyit lát, hogy a Display Driver újraindult. Ami azután történik, az teljesen ismeretlen az OS-nek...."

    Ötletek?

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák