Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olbaidhun

    őstag

    válasz Döglött Róka #92924 üzenetére

    Jogos, kapitalizmus szó nekem is beugrott párszor, de működő vasat hagyok magam után, ami nem fog rongyra szívatni 2 havonta, az aktuális butaságok miatt...

    Lehet, hogy romboló a hatása, de sajnos a 1809+ már 6.gen i5-nél is okoz bajokat. Finomságképp azt az infót halottam egy kollégától, hogy a 7gen intel volt az uccsó amire még rá lehet girmózni a win7-et. :U

    Kérlek értsd jól, konkrétan a megoldás lapjára hivatkoztam, de komolyabb fórumok tele vannak a retardált upgrade hibáival. Nyilván a nagy számok törvénye és a tömeg hívószava az lesz, hogy fragmentált a sokszínű hardver, de azért na... ki-be kapcsolás és a login screen egy alap funkció. Meg lehet kérdőjelezni a MÉMEK tengerét, vagy a jóhiszeműséget, de 3-6gen cuccok még teljesen használható vasak. Ha ez nem így van, akkor marad a win7 még pár évet, aztán inkább belerázódok más OS előnyeibe.

    (#92925) csicso82
    Oké, könnyű, ha az ember sejti hogy hová nyúljon, de nem kéne már ennek is jól működni mindenhol? Az UEFI is ezért izgalmas, régen is volt persze ilyesmi, de ez egy igazán merész lejtő.

    Jobb ha szánkózunk a gyerekkel :DDD

    [ Szerkesztve ]

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Új hozzászólás Aktív témák