Új hozzászólás Aktív témák

  • Cr00py

    senior tag

    válasz Kékes525 #82158 üzenetére

    Én itt egyszerűbben tudom kiválasztani, hogy mit szeretnék telepíteni, és mit nem ( el is lehet rejteni a kijelölt frissítéseket, akár többet is - 1 kattintással ) + van lehetőség csak letölteni a kijelölteket, illetve letölteni+ telepíteni is egyaránt. A beépített verzió ezekre nem ad lehetőséget. Azoknak lehet hasznos, akik letiltották a wu automatikus frissítések keresését / letöltését/ telepítését.

    A 1803-al én csak szívtam, így visszaraktam a 1709-t, halasztottam a funkciófrissítéseket, így csak a Cu-k jönnek meg a 1709-re. Ezzel nincs bajom, viszont bármely verziónál működik.

    Ez is csak a jelenleg elérhető legfrissebb frissítéseket jeleníti meg, akárcsak a beépített verzió, persze manuálisan is telepíthetőek, amennyiben az automatikus frissítés le van tiltva.

    Leginkább funkcióbeli különbségek vannak, létezik számtalanalternatíva, némelyik többet tud, némelyik kevesebbet.

    Én azért használom ezt, mert letisztult, nincsenek felesleges sallangok, telepítést sem igényel + akinek szüksége van rá, magyarosítható.

Új hozzászólás Aktív témák