Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz Pityu. #76308 üzenetére

    Üdv!
    A Te történeted nagyon nem egyedi eset. Nekem van egy ilyen, finoman fogalmazva se épp két filléres :D DAC-om.[link] Amióta az MS kiadta a CU-et, azóta a TEAC gyári ASIO driverével lehetetlen megszólaltatni. Ennek az az oka, hogy ezzel a verzióval, az MS behozta a saját, natív USB2-es audios támogatását, ami gyakorlatilag kinyírja a gyári drivert.
    Itt írtam le, hogy miként is néz ki a történet: [link]
    Egyébként már két tiszta Win telepítésen is túl vagyok azóta(nem emiatt), de ezek se hoztak változást.
    Végül is használható a DAC, de azért a hangminőség szempontjából mégis csak ildomosabb lenne, a saját ASIO driverével használni, nem mellesleg azért is, mert a TEAC-nak van egy egészen kiváló, saját zenelejátszója, a HR Audio Player, ami kimondottan az ASIO driverre van optimalizálva, de így az is használhatatlan emiatt.
    Még annyit, hogy a TEAC tud a problémáról, a honlapjukon írnak róla, de eddig nem igazán jutottak egyről a kettőre ebben a témában, úgy néz ki, hogy az MS lenyomja őket is, mint a rajzszöget. ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák