Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz movax #62241 üzenetére

    - router defaultba állítása
    Volt de nem router gond mivel a többi eszköz megy szépen. Ill. a beteg gépen is megy a hálózat, csak nem a lehalt protokollt kell használni. Ezt írtam is. :)

    - chipset driver reinstall
    Na az még nem volt. Nem gondoltam, hogy lehet köze hozzá, de egy próbát megér.

    - körülnézés a böngésző-kiegészítők beállításaiban
    - böngésző szűz telepítése, új profillal, új mindennel, kiegészítők nélkül

    Browser független.

    - vírusirtó megnézése, lecserélése
    Nem írtam, de megvolt. Tűzfal kikapcsolás is. Sőt, Router DMZ beállítás is. :D

    - egyéb kártevőölők leszedése, lecserélése, leállítása
    Megvolt: Malwarebytes uninstall. Bár ez nem szokott futni realtime amúgy sem.

    - új felhasználói fiók létrehozása és használata
    Ezt is kipróbálom! Köszi!

    szerk: Még egy fontos: Spybot AntiBeacon fent volt, de hónapokig gond nélkül. Erre gyanakodtam leginkább mivel 100 féle dolgot blokkol. De nem segített ez sem.
    Amúgy neten rákeresve ez Windows network driver vagy win belső beállítás probléma. A fent írt IP reset/network reset-ekre többen írták, hogy megoldotta a problémát. Nálam is volt, hogy napokig nem jött elő network reset után. Lehet, hogy ez a megoldás + vmelyik progi mellőzése ami aztán újra elb*ssza.
    Még ez is megér egy próbát, reset után huzamosabb ideig kilőve mind. Vírusirtót kivéve mondjuk, mert az kevéssé valószínű, hogy ezt okozza és amúgy sem lenne egészséges manapság nélküle. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák