Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz #86564352 #58496 üzenetére

    Írd meg ki voltál ezelőtt, oszt csók. :)

    Viccet félretéve: ami ment 1511-ben driver, az elvileg itt is megy. Vissza kell cserélni arra. Vagy kukázni másikat, amivel megy. (Lejebb írtam neked driverügyileg, de lehet nem olvastad. Mindegy. Driver hiba nem MS vagy Win hiba, csak annyiban, hogy azt "erőlteti" sokszor, ami nem felel meg. De nem ő írja.
    De szerencsére cserélhető egy megfelelőre, és általában megoldja az emberek gondját. Aki annyit foglalkozik vele hogy mindent tiltson meg eltávolítson, annak meg nem okozhat 1-1 drivercsere gondot)
    Nálam megfelelően működik mind asztalin, mind laposon az éjszakai fény. (Komolyan - habár én altatom a gépeket, nem kikapcsolom.Lehet ez a gond? :) )
    Mixed Reality Portal (mindig felhozod) - Ez tudtommal egyelőre fejlesztési célokkal van benne. Ha jól tudom, még nem is lehet kapni a Mixed Reality sisakot. Vagy neked már megvan a 4 mag és a dx12-es kártya mellett - teljesítve az alapfeltételeket -, mégsem megy? :F Akk. mindenképp jelezd MS felé.
    Defender ikon, mint írtad/írták is, kikapcsolható. (Borzasztóan zavaró - huhh). Vagy utána is "beragad"?
    Edge még sosem akadt ki nálam, lehet ez szerencse, ezt nem tudom (pedig alapértelmezetten azt használom mindkét gépen)
    Lehet hogy valami oka van annak hogy valami app eltávolítható, valami meg max megerőszakolható? :U

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák