Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz wwenigma #58491 üzenetére

    Mi a problémád? "Elobb utobb ugyis rajovok a regire" Hahaha de beteg vagy. Már mondtam, de még egyszer gyengébbek kedvéért: Nem tiltottak ki te szerencsétlen. Regisztráltam, használtam évekig a fórumot, meguntam, töröltem a regisztrációm, aztán később újra regisztráltam. Nincs duplaregem, nincs másik nickem. Ha nehéz ezt felfogni, te bajod.
    Különben örülhetsz majd megint kiveszem a kedvencekből ezt a topikot, segíteni próbál az ember másoknak erre valami 1-2 hangos bunkó kötekedik az emberrel. Érdekes reddit win10 fórumon normálisak az emberek moderátor nélkül is, itt a talán legnagyobb magyar fórumon meg személyeskednek, bunkóznak az emberrel. Mi a köpködés abban a tényszerű megállapításban, hogy ha van olyan driver, hardver, szoftver ami pl. 1511 alatt még ment, de az újabb buildben bugos akkor meg leszel lőve amikor egy év alatt kiveszik a támogatásból a régebbi buildet. Gondolom nálad a night light ütemezés is tökéletesen működik kikapcsolás után is, nálad a Mixed Reality Portal is működik, nálad a Defender ikon sem ragad be saját AV mellett, nálad az Edge se akad ki, neked az összevissza design is nagyon tetszik meg az eltávolíthatatlan, elrejthetetlen appok is. Ha minden jó és szép csak tudnám mit keresel itt, ahol az emberek segítséget kérnek valós gondokra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák