Új hozzászólás Aktív témák

  • KüLÖNc

    tag

    Sziasztok!

    Ma hazajöttem, bekapcsoltam a gépet és láttam hogy elég lassan lép túl az Asrock feliraton meg a Windows logonál is elidőzött, amit szokott néha csinálni, ezért nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Betöltött az asztalra, és amikor megpróbáltam megnyitni a Chromeot, vagy utána a vezérlőpultot, akkor olyan történt amit még eddig sose láttam. Az ablakok mintha lassított felvételek lettek volna, tehát nem felvillantak, hanem így halványan megjelent és folyamatosan fehéredett ki a Chromeban a Google oldala. Tartott vagy 1 percig mire megnyitotta, Vezérlőpultnál ugyanez. Semmilyen program nem indul bootkor, nincs vírusirtó, CTRL Alt Delt nem nyomtam, mert annyira megijedtem meg furcsa volt, hogy előhoztam inkább a tálcát (ami kb fél percbe telt, mire megnyílt) és újraindítottam. Azóta teljesen jól működik a gép. (Hozzáteszem, hogy mikor hazajöttem a digitális órám villogott, tehát áramkimaradás volt, de a gép nem működött)

    Windows 10 Home Edition, folyamatosan frissítve. Van ötletetek mi lehetett ez?

Új hozzászólás Aktív témák