Új hozzászólás Aktív témák

  • Johnyy

    tag

    Sziasztok!

    Nagy gondban vagyok.

    Sajnos a feltelepítettem a Windows 10-et egy tartalék HDD első partíciójára (hogy beaktiválja még az ingyenes időszakban), majd mivel sok rosszat olvastam erről a rendszerről, használtam tovább a stabil win7-es rendszerem. Úgy tettem el a tartalék HDD-t, hogy win10 volt utoljára aktív (valószínű ez volt a hiba, a gyorsindítás miatt). Amikor a win7-es rendszert indítottam, akkor lefutott minden partíción a chkdsk, ekkor még nem volt probléma, ezután használtam hetekig a rendszert. Majd tegnap újra elővettem a win10-et, ekkor is lefutott a chkdsk (ami nem tudom mit csinált, de tönkretette a win7-es partíciómat (a lefutása után kb. 15 GB hely eltűnt róla)) ez még annyira nem is lenne baj, mert már ideje volt újrarakni), de viszont ezután a win10-es rendszer alól előjött, hogy a partíciók adataihoz csak rendszergazdaként tudtam hozzáférni.
    Ma feltettem az eredeti helyére a win7-et, de a többi partíciót ezután sem tudom normálisan használni.

    Szerintetek mit tudnék csinálni hogy normálisan működjenek a partíciók, adatvesztés nélkül?

Új hozzászólás Aktív témák