Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz Mika1227 #46154 üzenetére

    Üdv!
    Nos, először is milyen hangkeltőd van, alaplapi, vagy belsős diszkrét hangkari, esetleg külsős USB csatlakozású? Kizárólag csak ennél a játéknál nincs hang, vagy más játékkal nem próbáltad, és egyébként minden más esetben normálisan működik a hang? Ha jól értelmezem amit írtál, akkor csak frissítettél, és nem tiszta Win 10 telepítésről van szó, mert ha mégis tiszta telepítés, akkor érdemes ezt a PH-s cikket elolvasni:[link]
    Én nem rég raktam újra tisztán a Win 10-et, és voltak gondok a nem hitelesített driverek/programok miatt, amik addig tökéletesen működtek. Pl. a GTAV alatt, az istennek se tudtam elindítani a saját zenét lejátszó Self rádiót, azután egyszer csak jó lett, amikor töröltem a mappájából a zenei anyagokat, majd újra visszaraktam. Sajna ez a játék nekem nincs meg, így ebben nincs tapasztalatom, de ha kizárólag csak ezzel van a gond, és semmilyen eddigi mókolás nem segített, én a helyedben lepucolnám, majd újra telepíteném.

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák