Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacces

    őstag

    válasz Воланд #43655 üzenetére

    Asus Zenbook Core i7-es gép, az is kb. 350.000. Acer Nitro sorozat vagy Dell XPS. (Illetve elsősorban Unix alapú rendszer kellene a fejlesztéshez így OSX vagy Linux disztrok - de sosem sikerült Ubuntu kompatiblis laptopot vennem - poén, hogy jelenleg Dell-em van hozzá Ubi 12, de a driverek mégsem jók).

    CPU-ra vagyok érzékeny, érdemes megnézni, hogy a Core i5 5257U vs Core i7 6500U (mac és nem-mac)
    Programód fordításhoz pedig a gyorsabb CPU a lényeg, SSD-vel elhanyagolható a gyorsulás. (Tapasztaltam)
    Asp.net-es projektnél halál a lassú proci, bedolgozáshoz kell.

    Meg 300.000 felett az a plusz 20-30 nem oszt nem szoroz, egy előny van még, hogy tudni fogok programozni iOS-re (megtanulni), hiába az emulátorok sajnos Mac kell.
    (Én így gondokoztam.) :))

    Spityu27 - sajnos csak Win Enterprise, meg ha jól tudom a Host gépnek is Win-nek kell lennie (a honlapon ezt láttam)

    efs - most nem látom, de tudom, hogy OSX csak mac gépre mehet fel - és fordítva, nem tudom, hogy a Bootcamp esetén is minden okés lesz-e?! Egyéni vállalkozásba akarom bevinni a laptopot. Rokon pedig a NAV-nál dolgozik, és van néha átvilágítás családra (nem csak legenda).

    King Unique - ez az. Rufus-t már használtam Ubuntu installer készítéshez, na majd átrágom mégjobban.

    Mindenkinek köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák