Új hozzászólás Aktív témák

  • Popes

    őstag

    válasz ignisz #28444 üzenetére

    Nálam egy HP G6 Pavilion-on szokott érdekes dolgokat produkálni ami miatt a desktop gépem biztosan nem fogja megkapni még egy ideig a full stabil 8.1 helyett a 10-et.
    Viszont az is érdekes hogy ismerős( gépén(4820k)( eddig beton stabil volt a TH2-ig de most ő is rendszerkép mentésből visszatette az előző buildet mert pl eltávolította a NOD-ot és büszkén jelezte hogy már fut a Deffender. :)) (pedig eléggé átlátja ő is a Win lelkivilágát :) de az egyéb anomáliák őt is kiborították és rájött hogy nem biztos hogy érdemes egy-egy kisebb nagyobb frissítés után copni :N )
    Én úgy látom hogy ezt az új frissítési rendszert még nagyon nem érzi az MS. :(
    Lehet hogy sok anomáliát meg tudok oldani de nem sok kedvem van hozzá hogy minden frissítésnél nézegessem hogy mit állított vissza a saját beállításaim közül, és miért nem megy valami ami eddig hibátlan volt. :U
    Szóval amíg nem lesz szükségem a DX12-re(vagy nem látom hogy most már használható) addig nálam marad csak a laptopon amit csak ritkán használok mert nem vagyok mazohista. :D
    De igazad van, erősen hardverfüggő is a dolog de szerintem annyira random hogy senki nem tudhatja hogy melyik frissítés után jön a gebasz. :D

    [ Szerkesztve ]

    Deus ex machina

Új hozzászólás Aktív témák