Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz Warter #20439 üzenetére

    Akkor egy kicsit részletesebben, hogy mi okozta a problémát. Amikor frissítettem a 10-esre, az ismerkedés során megnyitottam egy olyan programot, amihez kérte az MS fiókom jelszavát, amit én balga módon meg is adtam. Ennek az lett a folyománya, hogy a következő újraindításkor már jelszót kért, holott soha nem használtam addig. Ezt a jelszókérést sikerült kilőni, viszont létrejött egy új tulajdonos, egy HomeUsers(outlookos). A mappák hozzáféréséhez ez kavar be állandó jelleggel, mert géprestart után, minden alkalommal be kell pipálnom a Teljes hozzáférés opciót, mert egyébként semmit nem tudok a mappával kezdeni, hiába vagyok teljes jogú tulajként jelen rendszergazdaként.

    Itt már az az állapot látszik, miután megadtam a teljes hozzáférést, és próbáltam már egy másik, új mappába átmásolni képeket, ott is ez a helyzet. Szóval egyelőre marad a beállígatás minden restartkor, remélem, hogy egy tiszta telepítés majd később megoldja. Javasolták már, hogy távolítsam el ezt a HomeUsert, mint tulajt, de egyelőre nem kisérletezgetek, mert mi van, ha utána meg végleg nem tudok hozzáférni.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák