Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    Sziasztok,

    Volna egy problémám.
    Tapasztaltam (egy oldal nem jött be, érdekes üzenetet írt ki) én meg egyből rosszra gondoltam és futtattam HitMan Pro , RogueKiller meg ADW Cleaner progikat és valamit (rendszerből) jól letöröltek, mert a procim (i9-10900k) fix 4GHz-re volt állítva (Obsidian Control Station) és csak 3.6GHz-n megy max. a CPU-m.

    XTU és ezt az Obsidian progit újra tettem, Intel Chipset drivert is, de ha pl. állítom a szorzót, be is állítja és kb. 30-45 sec amíg meg is tartja és visszaáll 3.6GHz-re.

    Próbáltam "Driver Booster Pro" -t (ilyet nem szoktam használni! - de most úgy gondoltam, megoldja...) sok mindent nem talált "hiányosnak" és úgy nézett ki alapba meg is oldotta (4.0GHz), de volt restart és újra 3.6GHz a max. amin megy a proci.

    Ezt hogy lehetne megoldani a legegyszerűbben?
    Vagy csak "gyári" beáll. (alapértelmezettre) és lakjam be újra a Win10 -es rendszerem? :F

    Ha valaki tudna erre egy okos/jó megoldást az kérem ne tartsa magába! :R

    Win11 is van a gépen (Dual Boot - 2TB SSD 50/50%-ra osztva, 1TB Win10 , 1TB Win11) és Win11-el semmi gond nincs, de elsődleges a Win10 rendszerem. :K

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák