Új hozzászólás Aktív témák

  • Sztlaci

    aktív tag

    Én hülye létrehoztam egy mikrosos fiókot.

    A szemétláda figyelmeztetés nélkül átnevezte a belépő nevemet és lejelszavazta a gépet, alig tudtam hozzáférni.
    Hol a jó édes **** lehet visszanevezni a fiók nevét és kivenni a jelszó kérést. Természetesen fiók beállításoknál, sem gépház fiók kezekénél nincs ilyen lehetőség.
    Mivel egyedüli felhasználó vagyok, ki lehet venni a belépő fiók felesleges le okézgatását, Töltsön be akadékoskodás nélkül, ha lehet.
    Ekkora szemétláda erőszakos mindent felülbíráló, háttérben suttyómba intézkedő fost. :W

    Egyébként lényegesen lassabb mint a 3 hetes frissen telepített WIN7.
    Azoknál lehet gyorsabb akiknél több éves telepakolt belassult a régi rendszer.
    A gyorsulást egy újratelepítéssel is elérnék. Rémlem a WIN7 még sokáig élni fog a felhasználók nyomására.
    Az EU meg sürgősen felülvizsgálja az adatkezelési lopási kikerülhetetlen részeket.
    A DELL laptop korábbi hangkezelése hiányzik a telepített szoftverből, pléh hangú lett a készülék. Van valami lehetőség hangszín szabályzó telepítésére, ami mindig fut.
    Ezt még kár volt piacra dobni.
    Youtubot csak az edge alatt tudok akadás mentesen lejátszani, 15-25% CPU. Firefox és Chrome alatt két háromszoros CPU terelést okoz a Win7-hez képes és akadozok. "Win7 15-28% CPU, Win10 50-99%!

    [ Szerkesztve ]

    Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

Új hozzászólás Aktív témák