Új hozzászólás Aktív témák

  • Csengődi

    csendes tag

    Üdv Mindenkinek.
    Pár nappal ezelőtt segítséget kértem RAM bővítésből adódó időzítés problémák ügyében DE segítség helyett csak kioktatást kaptam. Részben, hogy 4x4 GB RAM helyett miért nem 2x8 GB-ot használok még ha anyagilag bukok is vele a macerát nem is számolva, hát nem kioktatást kértem ha nem segítséget és aki azt nem tud nyújtani az inkább ne válaszoljon. Ami pedig az Enterprise verziót illeti, mióta több verzió létezik a Win-ből mindig a legfullosabbat telepítem és telepítettem mindenkinek mert egyrészt legyen benne minden amit csak tud aztán az user majd dönt mi kell neki és mi nem, ne utólag jöjjön rá, hogy valami funkció kellene neki de a lite-s telepítés miatt kimaradt. A másik ok, hogy ennek van a leghosszabb támogatási ideje, bár manapság már szerencsére a Education is hosszútávon van támogatva és ugyanazt tudja mint a Enterprise úgy hogy ebből a szempontból tök mindegy. Egyébként a problémát egy BIOS frissítés megoldotta, nem szívesen tettem mert mindig a szívroham kerülget közben, de úgy látszik az újabb BIOS-ok tényleg jobban kezelik a RAM-okat vagy az újabb RAM-okra is fel vannak készítve mert ha a tuning nem is megy de legalább a névleges frekvencián hiba nélkül fut a rendszer.

Új hozzászólás Aktív témák