Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Sub-ZeRo #25306 üzenetére

    Ezt a Cumulo App-ot említetted? [link]

    Nálam valamiért azt írja, hogy ingyenes :F

    Amúgy meg a StartScreen-en az Áruház "csempén" van egy 14-es szám nálam. Miután belépek az Áruházba írja, hogy van 14 elérhető frissítés. Amiket ott felsorol (pl. zene, kamera, bing, fényképek, stb...) azok telepítve vannak és újabb verzió érhető el belőlük?

    Ha telepítve vannak (gondolom Win8 installkor alapból felrakta), akkor merre lehet leszedni azokat, amelyekről kapásból tudom, hogy az életben nem lesz rá szükségem?

    pl. a pénzügyes app., ha rákattintok kirakja full képre, de csak kering-kering sok kis pötty a képen én meg bámulhatom a zöld képernyőt, míg meg nem unom és be nem zárom. Meg amúgy sem érdekel az alapértelmezetten megjelenített árfolyam (vagy mit ír ki), mert egyik sem a helyi. A Beállításába pedig nem is tudok belépni, hogy megnézzem mit lehetne állítgatni/személyre szabni mert alapból be sem tölt az alkalmazás és így nem adja be a beállításokat, hiába választom ki többször is

    Szerk:
    Na most belépett a pénzügyes appba, addig szerkesztettem a hozzászólást :) Viszont teljesen fehér a háttér és azon kívül nem látható semmi :DDD Legalább most meg tudtam nézni a beállításokat ill. csak egyetlen dolgot lehet állítani: a felület és tartalmak nyelvét. Na az Magyarország - magyar beállításon volt. Szóval jelenleg számomra érdekes adatot nem tud mutatni, így leszedném a p.csába ;]

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák