Új hozzászólás Aktív témák

  • krealon

    veterán

    válasz rukh #58128 üzenetére

    "PC (W7 64 bit Ultimate) intézőben a hálózatoknál látszik a média lejátszó, de nem tudom megnyitni: ha az ikonjára kattintok és megadom a felugró ablakban a default felhasználót és jelszót (Popcorn Hour A-410 a lejátszó), az intéző leáll, újra kell indítani, a hibaüzenet a következő:

    Problémaesemény neve: APPCRASH
    Alkalmazásnév: Explorer.EXE
    [...]
    Kivételkód: c0000374
    "

    https://www.google.hu/search?q=explorer.exe c0000374 windows 7

    Ahogy olvasgatom a talaltokat, shell extesion-ok az ilyen jellegu problemak forrasa, es volt egy bug a Firefox private bongeszesi modjaban is, igy elso probanak probald tiltani a Privacy eraser-t.

    XP-s idokben az ffdshow es az Xvid codec egyuttallasa tudott hasonlo hibat okozni, video fajlokat tartalmazo mappak megnyitasanal.

    A HijackThis -sel lehet keresni a rendszerbe beferkozo dolgokat, amik szinten problemakat okoznak. Vigyazat, sok fals talalatot is tud adni, nem szabad mindent kipucoltatni vele, mert az kinyirhatja a rendszert.

    (#58131) citkar
    "Azt keresem, hogy ha WiFi csatlakozok nemre az ehhez tartozó proxy beállítást kezűleg hol tehetem meg? Amit találtam az úgy tűnt csak a lan-ra vonatkozik"

    Wifi-n is egy helyi halozathoz csatlakozol (LAN) altalaban, igy a proxy beallitasok ervenyesek arra is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák