Új hozzászólás Aktív témák

  • R3nts

    senior tag

    válasz quailstorm #38978 üzenetére

    Teljesen igazad van!De azért én sem vagyok teljesen hülye a témához,mégha látatlanban,és keresetlen szavakkal rá is világított 1-2 fórumtárs az ellenkezőjére ! (Legalábbis szerintük) A kérdésem annyi lett volna, hogy SP1 nélküli KIFOGÁSTALANUL,VILLÁMGYORSAN működő oprendszeren, egyik pillanatrol a másikra EGY ADOTT (és elég specifikus) hiba lépett fel....nagy hangsúlyt fektetek a tűzfal,és a vírusirtó kellő hatékonyságú működésére, bár nyilván 100% védelem nincs....de azért teljesen h.lye nem vagyok hozzá...egyébiránt a catalyst illesztője kezdett el szarakodni,ez okozta a hibát,és a kifagyott asztalokat,kiterjesztett módban....teljesen irreleváns, hogy volt-e service pack a windowson,vagy sem - hiszen ELŐTTE kifogástalanul működött így is....és működik most már újra....villámgyorsan,és jól (nekem! - mert majd ebbe is beleköt valaki, hogy ami nekem jó, az valójában vemhes csiga...) TELJESEN vírus, és malware mentes volt a gép végig....de ne is haragudj: az első 3 szóig "végigolvasó" aztán többízben le.gató "fórumtárs", még pluszban privát levelekben is történő minősíthetetlen fikázása,mocskolódása nekem nem meriti ki a "szakmai segítség" fogalmát...

    egy szó mint száz : valahol Mindegyikőtöknek volt igaza,és létjogosultsága abban amit írt a posztomra.....Csak én nem azt kérdeztem,hanem teljesen mást,amire viszont senki sem adott érdemi válaszut a fórumon,csupán egy Fórumtárs, a MEGOLDÁST privát üzenetben.....ennyi...

    ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

Új hozzászólás Aktív témák