Új hozzászólás Aktív témák

  • Szoba

    tag

    Kedves Fórumtársak!
    Frissen telepített jogtiszta Windows 11 Pro esetén képtelen vagyok a böngészőn keresztül 10-15MB-nál nagyobb fájlt letölteni. Egyes USB-n átmásolt és indított telepítő (pl. Chrome) sem fut le, mert képtelen letölteni az adatokat. A letöltés elindul ugyan, de a sebesség pár másodpercen belül azonnal 0 kbps-re esik vissza, és félbeszakad / megáll. Bármi ötlet esetleg?

    A kálváriám részletei:
    Új ASUS Vivobook 15-ra telepítettem a Windows 11-et, valamint a mellékelt, és a neten elérhető frissített drivereket, ami után a fenti hiba jelentkezik. Intel RST kellett az SSD fel nem ismerése miatt (hátha van jelentősége). Wifi van, Speedtest alapján majdnem 70MBps. uTorrent simán tölt lefelé, 2-3MBps-el is.
    1. Ellenőriztem, hogy be van-e dugva a készülék :))
    2. Másik alkalmazás nem fogja a sávszélt, cache ürítve, van elég hely és jogosultság letölteni, az internet számlát befizettem, és nincs adatkorlát.
    2. Újratelepítettem mindent, sajnos nem segített, a hiba reprodukálta önmagát.
    3. USB-n keresztül másik böngészőt (Firefox) telepítettem, mivel még azt sem tudtam letölteni a mérete miatt, mely ugyanúgy hibára (Sikertelen letöltés) fut.
    4. Nyomtam már hibaelhárítást, nem segített.
    5. Parancssorból kapott sfc/scannow, illetve "net start msiserver" parancsot, minden ok.

    Sajnos így használhatatlan a notebook, ezért minden ötletért hálás volnék!
    Előre is köszi. :R

Új hozzászólás Aktív témák