Új hozzászólás Aktív témák

  • arcitec

    addikt

    válasz Donki Hóte #18644 üzenetére

    Ha nem is ezzel a hibával, de nekem a win10 frissítése akadt el hasonlóan. Semmi sem hozta helyre bármiféle javaslatot lefuttattam. Ügye az volt a baj, hogy folyamatosan próbálkozott. Ügye ebbe semmi IA nincs, mert buta, nem tudta, hogy ha már egymás után többször nem ment akkor miért megy neki ismét és ismét. :DDD
    A lényeg altatva lett a frissítés hónapokon keresztül. Majd jó pár hónap eltelte után, egyszer csak felment anélkül, hogy a "csoda utasítások" le lettek volna futtatva. ;]
    U.I: Vagy 10 éve is volt egy probléma amire a nagy tudásúak pl windows szaki nevezett
    setupolós kolléga(Micró fórumról) csak erőlködött, hogy user error már már sértegetés szintjén. Azon ellenében, hogy én váltig állítottam, hogy win hiba. Majd az is pár hónap elteltével csak csak kijavult, egy frissítést követően. Szóval van ami sikerül, mert nem véletlen a hiba kód javító script megléte, van ami nem. Azt el kell engedni, vagy új install.
    Mondjuk ez sem minden esetben igaz, mert u.a gép, egy disken win10 ezer éves még
    win8-ról.(ha nem 7-ről) azon megy a nyomtató, a másik disken új install win11 meg a szentségnek sem látja. Ha a win egy repülőt működtetne tutira nem ülnék fel rá. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák