Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz Sk8erPeter #8209 üzenetére

    No, ne veszekedjetek má'. Illetve inkább ne személyeskedjetek, a veszekedés lehet konstruktív is.
    Én is úgy vagyok vele, hogy a kód legyen angol nyelvű. Egyrészt jobban néz ki, másrészt úgy nemzetközi.

    Nem tudom, ha nem tervezek azzal, hogy bárki idegen, belenyúljon a kódomba, főleg külföldi, akkor bizony magyarul írom, ha össze kell mással dolgozni, akkor nem, akkor angolul.

    Az meg elég fura, ha valaki "profi", de nem beszél angolul annyira, hogy értse az angol változóneveket.

    Én egyet ismerek, mondjuk nem vérprofi, ügyes srác, de kb semmit nem beszél angolul.

    Ha ez sznobizmus, ám legyen, még mindig jobb, mintha valaki sznobizmusból lenézi azt, aki nem "epöl"-cuccokat vesz. (lásd ezeket az ütnivaló gyökereket, gondolom ismered a videót, elég régi)
    "magyar billentyuzeten is ekezet nelkul ir, azt higgyek hogy usa billje van a dragamnak"

    Hát, izé, ezek tényleg gyökerek, de erre mit mondjak, van itthon egy mac mini, egy macbookpro, két iphone, és egy AirportExtreme :U
    Most jön a macmini server és ha minden ok, egy ipadmini, csak jó vételre várok...

    Mióta vagány az, ha valakinek US-kiosztású billentyűzete van? Ezt tőled hallom először, hogy ezzel bárki is felvághatna.

    Én találkoztam már olyannal, aki eljtszotta, hogy ékezettelenül írt, aztán kiderült, magyar acere van :D

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák