Új hozzászólás Aktív témák

  • trisztan94

    őstag

    válasz DNReNTi #14146 üzenetére

    Na, mindkettő megnyugodott, be is jöttek az előlegek. Így visszanézve lehet én voltam egy kicsit paraszt velük. :F

    Én mindig figyelek arra, hogy azon kívül h van szerződés pontosan el legyen magyarázva az adott cégeknek, hogy mit kapnak. Főleg így hogy külföldre dolgozok, ahol egy minimális language barrier is van. A legjobb megoldásnak azt tartom, hogy minden kommunikáció írásban történik, mindig visszaigazolom egy double confirm-mel mielőtt elfogadom a pénzt, hogy akkor ez és ez, ekkora és ekkorra. Igazából rossz tapasztalatom nem is volt, mindig fizettek időben.

    Én amúgy sokkal jobban szeretem a kis melókat. Sokkal több kessó is jön össze. 2-3 órás melókért elkérek $200-at és örülnek, hogy ilyen olcsó, ha ebből bejön 4 egy héten, már megvan a középfizu.

    A másik trükköm, hogy midenre legyen időm az, hogy sokkal nagyobb határidőket mondok, mint ameddig tartana megcsinálni azért, hogy ha sok meló van is meglegyen biztosra, illetve ha mondasz 1 hetet és 1 nap után megvan, nagyon örülnek. Volt már, hogy azért mert gyorsan megvolt hozzácsaptak $50-$100 dolcsikat. :C

    [ Szerkesztve ]

    https://heureka-kreativ.hu

Új hozzászólás Aktív témák