Új hozzászólás Aktív témák

  • Peace

    nagyúr

    Tegnap reset-eltem az összes skillemet és kipróbáltam egy teljesen új melee buildet, amit Steam fórumon ajánlottak. Sokkal jobb lett!!! Eddig álldogáltam sokat impossible tarot küldetéseken HP regenre várva és sokszor halálközeli élményből menekültem meg (vagy éppen nem). Most röhögve csináltam az 1530-as nehézségű küldetést, kettőt is letoltam gyorsan. Power Axe le lett cserélve power sword-ra, a movement ágon adtam 7 pontot (ha jól emlékszem) és így a CD iszonyatosan lecsökkent, szinte folyamat mehet az AOE a pajzzsal, kegyetlen! A reflector shield pedig tényleg iszonyat! Nem is értem miért nem használtam soha. Szóval most ez így kimondottan adja. Ma reggel meló előtt is rohantam egy kört, esett is egy pofás relic pajzs. Jókat olvastam a kétkezes közelharci crusaderről is. Ajánlottak fejszés és kalapácsos megoldást is, ami állítólag pusztító, de ahhoz még nem volt kellő felszerelésem, így egyelőre ezt a pajzsos megoldást alkalmazom.

    És érkezett még egy ember az este folyamán, így már 11-en vagyunk. :R Továbbra is szívesen látunk mindenkit! A klán neve: (un)cleaners ;)

Új hozzászólás Aktív témák