Új hozzászólás Aktív témák

  • Rémusz bácsi

    tag

    válasz Cifu #2545 üzenetére

    Sziasztok! Egy kérdésem lenne, lehet, hogy nagyon hülye kérdés itt, de a neten akárhogy kerestem, nem találtam ilyen kategorizálást, és látván, hogy ti otthon vagytok benne, nem találtam jobb megoldást, minthogy itt kérdezzem meg. Én teljesen új vagyok (illetve leszek) ebben a Warhammer 40000 világban, de úgy gondoltam, hogy most előveszek 1-2 meghatározó stratégia játékot, és mivel úgy tudom, hogy a Warhammer játékok terén is (de még azon túl, más műfajokban is) igen meghatározónak számít, így úgy gondolom a stratégia területén megkerülhetetlen címnek számít. Viszont mivel így is elég játék van a palettán, úgy gondoltam, hogy mindenképp valami könnyebb és rövidebbel játszanék (de főleg inkább könnyebb legyen, az a főbb), persze lehet, később kipróbálnék a többi közül is, de elsőre mindenképp a legkönnyebbet választanám. Aztán ahogy nézegettem, még az is megkavar, hogy 1-1 résznek rengeteg kiegészítője van, meg ha jól láttam, külön patch-ekkel, update-ekkel lehet plusz egységeket is az alapjátékokhoz rakni talán (ha jól értelmeztem), szóval én eléggé elvesztem a témában. Abban kérném a segítségeteket, hogy melyik Warhammer 40000 játék számít a legkönnyebb résznek (tudom, nyilván lehet nehézségi szintet állítani mindegyikben, de ha ettől eltekintünk, a címeken belül is melyik számít a legkönnyebbnek)? Illetve tudom, hogy Total war: warhammer is van, de az gondolom nem az "igazi" Warhammer sorozatnak, mint inkább Total war sorozatnak minősül. Lehet, hogy rossz helyen tettem fel a kérdésem, de örülnék, ha tudnátok segíteni. Előre is köszi.

Új hozzászólás Aktív témák