Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s4hu|SyD^

    addikt

    válasz ViZion #6572 üzenetére

    Lehet kap egy krumplit Ash nálam meg Mesa is. Mostanában dobálok krumplit minden Frame-re. :DDD Fegyvereket nem nagyon tesztelgetem bevallom, nem igazán teszek krumplit semmire. Sőt így MR 16-nál már nagyon kedvem sincs cuccokat húzni. Khora ki lett szedve, kell hozzá pár dolog PoE-ről, Garuda is meglett, ahhoz meg OV-ról kell pár dolog. Szóval megint oda jutottam, hogy olyan helyekről kellenek dolgok ahol nem mozgok otthonosan.

    Viszont úgy döntöttem most dobom a Plat és Credit farmolást, helyette farmolok Focus-t illetve hiányzó Frame-eket. Nidus, Wisp, Equinox sima, Harrow, Gara, Revenant, Gauss, Atlas sima. Ha azt nézzük félig olyan dolgokat kell csinálnom, amit eddig még nem csináltam.

    Arbit elkezdtem ma, de aztán Abort lett nálam. Saryn-nal próbáltam, de lehet majd Wukong-gal bemegyek egy hosszabb időre. Saryn Prime viszont brutális E/SO-n, egy jó Volt mellé és sokat nem kell csinálni. Lua lencse dupla XP-vel egész jó, Greater az vicc, de ingyen volt. :DDD
    Csak Eidolon lesz a Focus miatt úgy érzem. DE jól megcsinálta ezt, hogy taszigálja az embert a PoE, VO meg a Lich Hunt felé.

    Riven-eket is nyitogattam 7-et, talán 1 jó lett. Többit majd pörgetem. Szerencsére volt olyan, hogy 2-őt tudtam nyitni egyszerre. Octavia OP láthatatlansága volt a legjobb barátom. :)

    Aminek örülök, hogy hasznosan töltöttem a dupla XP hétvégét, amíg kedvem volt húztam a cuccokat, Focus-t, Archwing-eket, miután már nem akkor új dolgokat próbáltam ki. :C

    Valamiért nekem a Wukong maradt meg a top 1, de utána nagyon sok a jó Frame amiket szeretek. Az Ignis Wraith meg a Dex Dakra még mindig kiszolgálnak, lehet ki kéne próbálnom pár újat, csak akkor megint mehet a krumpli+Forma.

    Cryotic még mindig kéne vagy 20k... Lehet több is és nem is jön másból csak Excavation és Bounty. :O :W

    [ Szerkesztve ]

    "Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

  • khalox

    őstag

    válasz ViZion #6572 üzenetére

    :D
    Nem úgy "ügyetlen", hanem csak a láthatatlanságra vonatkoztatva - rövidebb, mint a Lokié, de jobban belegondolva a Loki tényleg csak rohangálásra jobb, mert gyorsabb, és tovább tart neki a hatás, amúgy minden másban kevésbé használható.
    Az Ivara láthatatlanságát azt nem nagyon lehet überelni szerintem, ebben megegyezhetünk. A 4-ese meg moddolható akár dps-re is, ha valaki akarja, így nálam kb. azonos használhatóságúnak tűnnek - eddig, csak persze nem ugyanarra.
    Az Ash-nak az extrémebb dolgait még csak most kezdtem el feszegetni.

    Viszont aki ezt az Octavia-t kitalálta, az elmehet a bucsuba'...

    [ Szerkesztve ]

  • khalox

    őstag

    válasz ViZion #6572 üzenetére

    No bakk. Belerolloltam egyet poénból, most már kénytelen leszek felépíteni ezt a @-t. :DD

Új hozzászólás Aktív témák