Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz s4hu|SyD^ #6124 üzenetére

    ...a gyűjtés a lényeg :)
    Majd Titania questnél segítek scannelni.
    A hajódból a navigációs pulttól balra vannak a szindikátusok, utolsó fül simaris, visit simaris.
    Ekkor egy relén Cephalon Simarishoz mész. Dumálj vele, jah, bírod a hippi AI-okat, béke, kész. Kezdj el synthesis scannert használni, ez kódexre is jó. Kövi az a Sol widget lenne, utána az tölti, többet nem kell venni.

    Ugyan itt, simarisnál ha a bejáratnál jobbra mész -amikor a folyosóról belépsz-, lehet gyakorolni az MR vizsgára. Valahol itt indulnak a trükkösek. Az ugrálóssal sokat küzdöttem. A lövöldözős - ahol a talaj elporlad- kicselezhető: Titania (repül), vagy nekem Oberonnal is ment: 1-es ultija jó CC-re is. De még az Akariust is szerezd meg, hőkövetős motyót lő, ezen a teszten az is jó. Utána volt a melee only silent kill próba. Ezen napokig szívtam, mire vki fentebb súgta, h van eldobható melee is... Utána simaliba.

    Titánia questhez a bolond new loka csajokkal kell beszélned. Utána scannelés tenger...

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák