Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s4hu|SyD^

    addikt

    válasz ViZion #6122 üzenetére

    Nem igazán kell farmolnom most csak haladni a küldetésekkel, mert amit akartam, azt kiszedtem, főleg most, hogy dupla resource jön. Gyakorlatilag 3 unranked frame áll sorban, 2 primary, 1 secondary meg 2 melee. Szóval azért elég sokat farmoltam a múlt hétvégén meg a héten. Ki is égetett picit, bár élvezem még mindig és még csak most jön majd a nagyja. :)

    Tegnap ki is próbáltam olyat, hogy Bounty, Treasure Hunt(fail is lett, mert nem néztem, hogy időre megy én meg szedtem meg öltem mindent és mindenkit :DDD ), meg miegymás.

    Meg lettek az Event cuccok is, Alert cuccok is, most boldogság van. Volt nem olyan rossz már maxoson, Reactor-t nem fog azért kapni. Viszont Ignis fog szerintem egy Catalyst-et. Forma-t meg nem vágom még meg, hogy hogy is kéne.

    Wukong messze van amúgy mert olyan dolgok kellenek hozzá ahol még nem tartok a játékban és inkább haladni szeretnék, mint taxit kérni mindig. Prioritásom most haladni legalább a Second Dream-ig és minél távolabb. MR 7 megvan, meg hamarosan 8 is és már azért azt tudom, hogy mit hol kell kiszedni meg felhúzni szóval jó lenne picit elfelejteni az őrületes gyűjtést. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Új hozzászólás Aktív témák